Ritm konuşma merkezi eğitiminde 15 yıllık tecrübe ve deneyimiyle kendini kanıtlamış bu işi Türkiye’ de ilk yapanlardan biri olan Abdulhalim HANCI yönetimdeki kadromuzla.
Mekanımızın ferah, huzurlu ortamında sizlere ailenizin sıcaklığını aratmayacak bir mekanda eğitim sunuyoruz.
Bu güne kadar binlerce kekemeyi %100 başarıyla iyileştiren uzman kadroyla sizlere hizmet vermekteyiz.
Gelip görmeden karar vermeyin buyrun gelin bizi ve sonucları yakından görün (Son karar sizin). Ritm konuşma merkezi size yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Ritm konuşma merkezi sizlere samimi arkadaşlıklar. Candan dostluklar ve neşeli anlarla dolu bir eğitim sunuyor.
Gelin tanışalım ve hayata bir adım önde devam edin.

Ritm Konuşma merkezinde. Konuşma bozukluğu olan okuma yazma bilen ve bilmeyen altı ve üzeri yaştaki kişilerin düzenli ve akıcı konuşmalarına uygulanan bilgisayar destekli eğitim programı ile 14 günde olumlu sonuç alınmaktadır.

Vizyonumuz %100 başarıdır. Merkezimize gelen konuşma bozukluğu yaşayan kişilerin,bu konuda uzman eğitmenlerimizle birebir eğitimin bölümlerini öğreterek doğru tedavi ve seanslar belirlendikten sonra uygulama başlatılıyor. Misyonumuz 15 yıllık tecrübe , uzman kadromuzla bu güne kadar konuşma bozukluğu yaşayan kişilerle kesin olumlu sonuç aldık.

Amacımız maddi değeri ikinci planda tutarak bu problemi yaşayan hayata küsmüş ve kopmuş değerleri hayata kazandırmak ,ilaçsız ve psikolog destekli, olmayanı başarmaktır. Bu sorunu tedavi eden çeşitli merkezler var ama uzman kadroyla seans uygulayan tek kuruluşuz.Ritm konuşma merkezinin hedefinde ülkemizin ücra köşelerinde , konuşma sorunu yaşayan kişilerin böyle bir tedavi merkezinin varlığından haberdar olmamalarıdır.

Merkezimizde tedavi gören 15 yılda binlerce öğrencimiz türkiyede ve avrupada bizim başarı referansımızdır. Amacımız yurdun her yerinde konuşma bozukluğu olan kişilere sesimizi duyurmak, onlarında sorunlarını gidermektir . Okulda buradayım diyemeyen, bakkaldan istediğini, durakta ineceği yeri söylemekte zorlanan , telefona cevap veremeyen, özel duygularını ifade edemeyen , kişisel sıkıntısı ve konuşma bozukluğu yaşayan kişiler, merkezimizde tedavi görenler, hayata yeniden başlayarak bütün sıkıntıları atarak BENDE VARIM Diyerek toplumun bütün mesleklerinde konuşma bozukluğu olanların, düzgün akıcı konuşmaları sağlanmaktadır. Kendine güven gelerek akıcı konuşmayı benimseyip cesaretle bildiğini söyleyen , duygularını ifade eden bireyler olarak hayatlarına idame etmeleri sağlanmaktadır.

Ritm konuşma merkezinde konuşma bozukluğunun bir hastalık değil mantığıyla hareket ederek, sonradan oluşan bir konuşma bozukluğu olduğunu varsayarak ani korku ve yaşanan olaylar karşısında düzgün akıcı konuşmanın bozulmasıdır. İşte bizim merkezimize gelen konuşma bozukluğu olan kişilere uygulanan seans ve uygulamalarla kısa bir zamanda konuşmanın düzeldiğini,14 günün sonunda yılların birikimi olan yanlış konuşmayı unutturup düzgün akıcı konuşmayı öğretmektir.

Merkezimizde uygulanan program, konuşma bozukluğu olan kişiye, çok zahmetli olmayan terapi ve seansların her kültür ve dilden olan kişilere rahatlıkla olumlu cevap vermektedir. Önerimiz bu sorunu yaşayan kişilerin merkezimize ulaşarak ücretsiz bilgilendirme fırsatından yararlanmalarıdır.

Sadece Ritm Merkezinde profesyonel destek alabilirisiniz ve gerçek başarıya ulaşabilirsiniz.

2000’den bugüne kadar, Ritm Metodu sayesinde, Türkiye’de binlerce insan kekemeliği geride bıraktılar. Bu on iki yıl içerisine Ritm, kaliteli sonuca değer verdiğini ispat etmiştir.

Bunlar sadece boş sözler değildir. Programın gerçekliğini görmek isteyen tüm insanlar için merkezin kapıları açıktır!

Bir yanıt yazın

Call Now Button